FISHECLECTIC

[addtoany]

 

Premiera Albumu 
„JESZCZE NIE ZNIKAJ”
11.05.2018

 

FISHECLECTIC

Zespół tworzy małżeństwo muzyków – Joanna i Łukasz Kupczyńscy. Pięć milionów odtworzeń w serwisie YouTube udowadnia, że Fisheclectic podbija serca słuchaczy ceniących głębię przekazu i niepowtarzalny styl muzyczny. 
 
W 2012 roku zadebiutowali płytą „Wejdź” inspirowaną Pieśnią nad Pieśniami. Trzy lata później pojawił się ich drugi album pt. „Biorę Ciebie”, z którego pochodzą dwa najpopularniejsze utwory: „Chcę widzieć Cię” (1,7 mln wyświetleń) i „Ucisz się” (1,3 mln wyświetleń). 
 
 
 
 
 

Video

ELI

Teledysk promuje najnowszy album Fisheclectic. Autorem zdjęć i reżyserem teledysku jest Krzystof Leśniewski.

Jak ogień w nocy

Jak ogień w nocy
Utwór z nadchodzącej płyty pt. „Jeszcze nie znikaj”. Zdjęcia do klipu powstały w Izraelu.

Podróżnik

„Podróżnik” to utwór zapowiadający trzeci album zespołu Fisheclectic pt. „Jeszcze nie znikaj”, którego premiera odbędzie się 11 maja. Płyta będzie zawierała 13 nowych utworów Joanny i Łukasza Kupczyńskich. Zdjęcia do teledysku powstały w Izraelu.

Chcę widzieć Cię

tekst: Joanna Kupczyńska muzyka: Joanna Kupczyńska, Łukasz Kupczyński Zespół: Joanna Kupczyńska, Łukasz Kupczyński, Michał Dziuba (git.)

Blisko

muzyka: Fisheclectic – Joanna Kupczyńska, Łukasz Kupczyński słowa: Joanna Kupczyńska

 

Ucisz się

Album „Biorę Ciebie”

 

Album „Jeszcze nie znikaj”

 
Premiera trzeciej płyty Fisheclectic pt. „Jeszcze nie znikaj” odbędzie się 11 maja 2018 roku.  Zespół przygotował 13 utworów, w których przenosi słuchaczy na dynamiczne dźwiękowe przestrzenie. Wielowarstwowe kompozycje razem z wyrazistymi wokalami sprawiają, że za każdym przesłuchaniem odkrywamy nowe detale. 
Dzięki współpracy z profesjonalnym dystrybutorem, „Jeszcze nie znikaj” będzie pierwszą płytą Fisheclectic dostępną w większości sklepów muzycznych i punktów sprzedaży. Od kwietnia płyta jest dostępna w przedsprzedaży.
 
 

Koncerty

koncerty@lightsource.pl

KONTAKT

Manager zespołu i dystrybucja:

Piotr Szwędrowski

tel. 570 700 917
piotr.szwedrowski@wyplyn.pl
kontakt@lightsource.pl

Copyright © 2018 FISHECLECTIC / LIGHTSOURCE MUSIC . All Rights Reserved.

Scroll to Top